Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Ovopol Sp. z o.o.O firmie

Ovopol Sp. z o.o.

Wojska Polskiego 39

Nowa Sól

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie serwerem automatyki przemysłowej

  • naprawa i konserwacja sprzętu automatyki przemysłowej z uwzględnieniem wdrożonych zasad bezpieczeństwa żywności i środowiskowych

  • naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego

  • projektowanie, budowa i modernizacja układów automatyki przemysłowej

  • przegląd i kalibracja czujników i mierników temperatury ciśnienia, przeprowadzanie działań korygujących

  • znajomość i przestrzeganie polityki zarządzania jakości, bezpieczeństwa żywności i środowiskowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe

  • znajomość zagadnień z zakresu elektroniki i automatyki

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy, projekty)

  • otwartość na nowe wyzwania i doświadczenia

  • zaangażowanie i kreatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • postawa odpowiedzialności, sumienności, rzetelności

  • uprawnienia energetyczne

To oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazne środowisko pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • umowę o pracę

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • inicjatywy sportowe np. karta Multisport

OVOPOL Sp. z o.o. jeden z największych producentów proszków jajecznych W Polsce poszukuje obecnie osoby na stanowisko Automatyk.

Przewiń do profilu firmy