Oferta pracy

Automatyk

INTERSNACK POLAND

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Jagiellońska 22

Nysa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie bieżących oględziny i konserwacji instalacji elektroenergetycznej, urządzeń elektrycznych, instalacji sterowania i automatyki na terenie zakładu

  • Usuwanie awarii na liniach produkcyjnych, oraz prowadzenie diagnostyki i zaawansowanych analiz problemów maszyn i urządzeń

  • Diagnoza uszkodzeń aparatury kontrolno-pomiarowej i układów automatyki oraz wykonywanie napraw lub typowanie uszkodzeń do napraw zewnętrznych

  • Dostosowanie oprogramowanie sterowników PLC, aktualizacja schematu elektrycznych, automatyki w zakresie wprowadzanych zmian

  • Wykonywanie pomiarów kalibracyjnych układów sterowania i automatyki linii produkcyjnych i instalacji automatyki, w zakresie wynikającym z zakładowych systemów jakości i zapisuje w dokumentacji systemu jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie zawodowe o profilu Automatyk. Elektryk lub pokrewne

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych

  • praktyczna wiedza z zakresu automatyki przemysłowej

  • praktyczna znajomość instalacji elektrycznych i automatycznych

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku bez przerostu struktur i procedur

  • Przyjazną atmosferę opartą na kulturze współpracy

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • Zdobycie umiejętności i wiedzy praktycznej pod okiem doświadczonych ekspertów

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych

Intersnack Poland jest częścią międzynarodowej grupy Intersnack Group, czyli wiodącego producenta słonych przekąsek.

Nasza działalność skupia się na produkcji i sprzedaży słonych przekąsek w trzech segmentach: brandowym, marek własnych oraz B2B.

Produkty brandowe sprzedajemy pod takimi markami jak Felix czy Przysnacki nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie.

Przewiń do profilu firmy