Logo Pracuj.pl

Automatyk

Ruukki Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Oborniki
    Oborniki, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie ruchu na Wydziale Płyt i Wydziale Obróbek Blacharskich,
  • Prace modernizacyjne oraz remontowe na liniach produkcyjnych,
  • Prace przy projektach inwestycyjnych na Wydziale Płyt i Wydziale Obróbek Blacharskich.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, lub wyższe o profilu automatyka , elektronika lub elektryka,
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność obsługi systemów sterowań S5 i S7,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną i pneumatyczną,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
  • Gotowość do uczenia się i podnoszenia kwalifikacji.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze dostosowane do posiadanych kompetencji zawodowych, oraz system premiowy,
  • Szkolenia wewnętrzne, oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • Pakiet socjalny, dofinansowanie do karty Multisport, opieka medyczna,
  • Dowóz do miejsca pracy z wybranych lokalizacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Automatyk, Oborniki