Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk

Indykpol S.A.

  • Jesienna 3, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Jesienna 3

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie sprawnej i ciągłej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • nadzór nad pracą urządzeń linii produkcyjnych (wykonanie testów poprawności działania urządzeń kontrolnych)

  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek

  • realizowanie przeglądów technicznych oraz remontów maszyn i urządzeń

  • prawidłowa gospodarka częściami zamiennymi

  • udział w projektach działowych oraz zakładowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe: preferowane automatyka, mechatronika, elektronika, robotyka

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym

  • wiedza i doświadczenie w zakresie automatyki przemysłowej, elektrotechniki i elektroniki, obsługi urządzeń komputerowych,

  • umiejętności techniczne, analityczne, manualne w zakresie mechaniki i elektroniki

  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • chęć rozwijania się i nauki, otwartość na nowe rozwiązania, gotowość do pracy zespołowej,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet pozapłacowy ("wczasy pod gruszą", karta Multisport, bonusy świąteczne, bilety na mecz AZS Indykpol, zniżka do sklepu firmowego)

  • Posiłki regeneracyjne

  • Możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.

Polski lider w produkcji wyrobów z mięsa indyczego.

Przewiń do profilu firmy