Logo Pracuj.pl

Automatyk

Polaris Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Opole, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Polaris Poland Sp. z o.o.

Wspólna 12

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za techniczne wsparcie dla rozwiązań kontrolnych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym
  • Zapewnienie wsparcia pracy produkcji/zakładu w zakresie utrzymania ruchu, bieżące naprawy oraz inne czynności niezbędne do prawidłowego funkcjonowania zakładu i zapewnienia ciągłości produkcji;
  • Instalacja nowych maszyn i urządzeń w zakładzie oraz współpraca z zewnętrznymi dostawcami podczas instalacji
  • Wykonywanie usprawnień i modyfikacji w celu podniesienia efektywności produkcji
  • Komunikacja z pozostałymi działami, produkcji, technologii, kontroli jakości w celu sprawnego rozwiązania zadania / problemu
  • Analiza i przygotowanie usprawnień w sprzęcie produkcyjnym i procesach.
  • Wsparcie pracowników przy rozwiązywaniu problemów i naprawach sprzętu produkcyjnego.
  • Opracowanie i utrzymanie wymagań dokumentacji, wspieranie aplikacji kontrolne wykorzystywane w procesie produkcji, eksploatacji i konserwacji.
  • Nadzór instalacji i systemów kontrolnych na nowych/lub istniejących urządzeniach.
  • Wykonywanie zmian programowych, które są wymagane w celu ulepszenia procesów produkcyjnych.
  • Analizowanie i rekomendacja usprawnienia procesów produkcyjnych, które będą wykorzystywać automatykę.
  • Szkolenie pracowników produkcyjnych i innych w działaniach kontrolnych, obsłudze i programowaniu funkcji.
  • Działanie zgodnie z polityką firmy, standardami jakości, standardami bezpieczeństwa i OSHA.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( automatyk, mechatronik)
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1Kv
  • Min. kilkuletnie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność poprawnej komunikacji z innymi.
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
  • Rozszerzona wiedza nt. hydrauliki, pneumatyki i układów Automatyki
  • Uprawnienia na podesty ruchome oraz SEP (grupa 1, 2 ,3)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna i bonusy
  • Dodatki kompetencyjne
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatne ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Praca w przyjaznym i kreatywnym środowisku ludzi z dużą szansą na rozwój osobisty
  • Codzienny kontakt z pojazdami wykorzystywanymi w sporcie i off-road
  • Możliwość bezpłatnego wynajmu pojazdów po godzinach pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiet relokacyjny
  • paczki świąteczne
  • Pojazdy Polaris do Wypożyczenia na weekend za darmo!

Etapy rekrutacji

1

Przesłanie Aplikacji

2

Analiza CV

3

Spotkanie Rekrutacyjne

4

Decyzja

5

Witamy w Polaris!

Zakład Polaris Polska w Opolu jest jedynym w Europie, produkującym innowacyjne pojazdy terenowe marki Polaris w Europie. Z naszej nowoczesnej, pracującej zgodnie z najwyższymi standardami fabryki, wyjeżdżają gotowe pojazdy typu all terrain vehicle (SPOTSMAN, SCRAMBLER, ACE) oraz side by side (RAZOR, RANGER, GENERAL). Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników pojazdów i fanów powersports, dbamy o ich wysoką jakość od fazy projektowania do fazy testowej. Stawiamy na bezpieczeństwo, jakość i komunikację, tworząc profesjonalne i przyjazne środowisko pracy.

Automatyk, Wspólna 12, Opole