Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk

Antal Engineering & Operations

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

naszego klienta, światowego producenta z branży spożywczej

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu, diagnozowanie uszkodzeń oraz naprawa maszyn i urządzeń,

  • Konserwacja i remonty maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych,

  • Programowanie sterowników PLC,

  • Czytaniee schematów elektrycznych,

  • Uruchamianie nowych projektów i optymalizacją pracujących już systemów automatyki,

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych,

  • Zarządzanie częściami zamiennymi i materiałami technicznymi,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas serwisowania maszyn i urządzeń.

Wymagania pracodawcy

  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • Posiadasz świadectwa kwalifikacji E do 1kV,

  • Dobrze radzisz sobie z obsługą komputera (Windows),

  • Znasz programowania sterowników PLC Siemens S7,

  • Wyrażasz gotowość do pracy 3 – zmianowej.

Pracodawca oferuje

  • Opieka medyczna,

  • Karta Multisport,

  • Dofinansowania z tytułu pracy zmianowej,

  • Dofinansowania do posiłków,

  • Zniżki pracownicze na produkty firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi