Oferta pracy

Automatyk

CANPACK Group

  • Orzesze

    Orzesze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizowanie i usuwanie usterek z zakresu automatyki na liniach produkcyjnych.

  • Prowadzenie napraw bieżących, konserwacyjnych.

  • Wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń.

  • Obsługiwanie stacji redukcyjnych gazu ziemnego, wykonywanie podstawowych napraw.

  • Dokonywanie regulacji składu mieszanki opalania zasilaczy szklarskich.

  • Raportowanie przebiegu wykonywanych prac.

  • Współpraca z elektrykiem , mechanikiem i automatykiem urządzeń kontrolnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego lub średniego technicznego.

  • Minimum rocznego doświadczenia w obszarze utrzymania ruchu (w szczególności w diagnozowaniu awarii oraz ich analizie ).

  • Podstawowej wiedzy z zakresu budowy maszyn i systemów sterowania Siemens S7 ,Starter, TIA-Portal, Allen Bradley.

  • Umiejętności czytania i analizowania schematów elektrycznych.

  • Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym (wraz z dokumentacją techniczną).

  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3.

  • Gotowości do pracy zmianowej (system 3 zmianowy 4 brygadowy, 8-godzinny).

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i członków rodziny.

  • Możliwość korzystania z karty MultiSport.

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne LuxMed.

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa CANPACK jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie i największych producentów opakowań w Europie, Azji, Afryce i Ameryce Południowej.

W ciągu ostatnich lat działalności Grupa CANPACK osiągnęła spektakularne sukcesy i stała się nowoczesną Grupą Kapitałową. Obecnie jesteśmy jednym z wiodących producentów opakowań na świecie z kilkoma tysiącami pracowników pracujących w zakładach na czterech kontynentach

Przewiń do profilu firmy

CANPACK Group is an Equal Opportunity Employer and all qualified applicants will receive consideration for employment without regard to race, colour, religion, age, sex, sexual orientation, gender identity, national origin, disability, or any other characteristic protected by law or not related to job requirements, unless such distinction is required by law.