Oferta pracy

Automatyk (płatny staż)

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko Automatyka (stażysty).
Automatyk (płatny staż)Numer ref.: 191753/6551

Opis stanowiska:

  • czynny udział w analizie i usuwaniu awarii z obszaru automatyki,
  • poznawanie działów automatyki i produkcji,
  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z doświadczonymi Inżynierami Automatyki i innych obszarów UR,
  • programowanie PLC,
i wiele innych (program obejmuje wiele działów automatyki, będziesz miał okazję poznać charakterystykę różnych stanowisk).

Wymagania:

  • ukończyłeś studia wyższe lub jesteś studentem ostatnich lat takich kierunków jak: AiR, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika, Inżynieria Produkcji,
  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu automatyki (sterowniki PLC, roboty przemysłowe),
  • swoją przyszłość wiążesz z obszarami Automatyki Przemysłowej,
  • jesteś otwarty na pracę w systemie czterobrygadowym.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę,
  • możliwość poznania różnych działów i aspektów automatyki przemysłowej,
  • prywatną opiekę medyczną (Lux Med),
  • możliwość skorzystania z programu MultiSport,
  • ubezpieczenie pracownicze,
  • bony świąteczne i inne świadczenia socjalne,
  • bezpłatne posiłki dla pracowników,
  • zakwaterowanie (Stażyści mieszkający powyżej 70 km od przedsiębiorstwa).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy