Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk PLC/HMI

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Marcika 14B

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów, standardów systemów opartych na sterownikach PLC

  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA)

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka

  • Praktyczna umiejętność programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) oraz systemów wizualizacji

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID

  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywności

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność – częste wyjazdy zagraniczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Możliwość hybrydowego systemu pracy (dom/biuro) – zapewniamy sprzęt do pracy zdalnej (laptop, monitor, krzesło biurowe)

  • Elastyczne godziny pracy

  • Pełne ubezpieczenie wyjazdów służbowych (ubezpieczenie w podróży, zdrowotne, wymagane szczepienia)

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami z dziedziny automatyzacji procesów produkcyjnych

  • Prywatna opieka medyczna (pakiet podstawowy finansowany przez pracodawcę, pakiet rozszerzony współfinansowany)

  • Ubezpieczenie na życie (finansowane przez pracodawcę)

  • Pracowniczy Program Emerytalny (finansowany przez pracodawcę)

  • Pakiety sportowe (współfinansowane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji (finansowane przez pracodawcę)

  • Dofinasowanie obiadów (współfinansowane przez pracodawcę)

  • Dofinansowanie wypoczynku

  • Karta kredytowa AMEX

  • Spotkania integracyjne

  • Strefa Relaksu, game room, napoje w biurze

  • Parking dla pracowników

  • Prysznic (Kraków)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinasowanie obiadów

  • karta kredytowa AMEX

  • prysznic (Kraków)

Firma Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. A joint venture of Mitsubishi Heavy Industries and Partners, światowy lider w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich CV za pomocą Aplikuj.

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.