Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk PLC/HMI

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Majora Wacława Kopisto 8b

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie programów, standardów systemów opartych na sterownikach PLC

  • Tworzenie systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA)

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: automatyka, automatyka napędów, robotyka

  • Praktyczna umiejętność programowania oraz konfiguracji sterowników PLC (preferowane Siemens, Allen Bradley) oraz systemów wizualizacji

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych P&ID

  • Znajomość sieci przemysłowych (Profibus, Profinet, EthernetIP, Modbus)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywności

  • Umiejętność współpracy w międzynarodowej grupie specjalistów oraz wymiany doświadczeń

  • Dyspozycyjność – wyjazdy zagraniczne

Mile widziane

  • Doświadczenie w uruchamianiu systemów automatyki

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Karta MULTISPORT lub OK SYSTEM

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • nowoczesne biuro

  • prysznic

Firma Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. A joint venture of Mitsubishi Heavy Industries and Partners, światowy lider w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej.

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na naszej strony internetowej:

primetals.com/careers/job-opportunities/career-site-of-poland