Oferta pracy

Automatyk

Leadec Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Polkowice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

ONE MISSION. ONE TEAM. LEADEC

Pracujemy dla wiodących firm motoryzacyjnych w Polsce,
w oparciu o najnowocześniejsze technologie.
W codziennej pracy kierujemy się wartościami takimi jak szacunek,
partnerstwo, praca zespołowa.
Dołącz do naszego zespołu liczącego ponad 20 000 pracowników,
których cechuje nastawienie na rozwój, pomysłowość i zaangażowanie.

Automatyk - Polkowice

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Prace w profesjonalnym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość pracy z nowoczesnymi narzędziami/technologiami
  • Możliwość rozwoju zawodowego (pakiet szkoleń) oraz awansu w ramach struktur firmy
  • Umowę o prace w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pakiet premiowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Świadczenia z ZFŚS
  • Możliwość przystąpienia do Ubezpieczenia Grupowego
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet Sportowy

Zakres obowiązków:

  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego maszyn
  • Wykonywanie prac przewidzianych w instrukcjach przeglądów konserwacji maszyn
  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane: automatyk/elektronik/mechatronik)
  • Uprawnienia SEP
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technicznym / utrzymanie ruchu
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z serwisowaniem układów automatyki przemysłowej
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów automatyki i schematów elektrycznych
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość sterowników firmy SIEMENS, STEP 7
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Osobom, które dołączą do naszego zespołu, oferujemy interesującą i samodzielną pracę, szkolenia, wymianę doświadczeń, możliwość rozwoju oraz wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie drogą elektroniczną aplikacji zawierających CV i list motywacyjny za pomocą przycisku Aplikuj w tytule Automatyk - Polkowice.
1. Administratorem danych osobowych jest LEADEC Sp. z o.o., ul. Toszecka 101, 44-100 Gliwice tel. 32 338-54-70 email: [email protected];
2. Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: [email protected]
3. Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit.b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych;
4. Odbiorcami danych będą osoby upoważnione przez administratora.
5. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.
6. Kandydat ma prawo do żądania dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu;
7. Kandydat ma prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8. Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak podania danych osobowych będzie skutkować brakiem uczestnictwa w procesie rekrutacji.
  • Opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Dofinansowanie do wczasów
  • Paczki świąteczne
  • Prywatne ubezpieczenie
  • Pakiet szkoleń

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy