Ta oferta pracy jest nieaktualna od 38 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk / Pomiarowiec

  • Tarnów, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-09-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Kapitałowa, koncentrująca swoją działalność na Generalnym Wykonawstwie obiektów budownictwa specjalistycznego:
    - wydobycie, przetwarzanie, transport i magazynowanie ropy naftowej i gazu ziemnego,
    - produkcja, dystrybucja oraz rozdział energii elektrycznej i cieplnej,
    - obiekty służące ochronie środowiska,
    - instalacje przemysłowe i obiekty infrastrukturalne,
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnów

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie prac rozruchowych, serwisowych, pomiarowych układów automatyki przemysłowej

    Poszukiwane kompetencje:

    • Wykształcenie min. średnie techniczne (automatyka, elektrotechnika, elektroenergetyka)
    • Znajomość systemów sterowania i automatyki przemysłowej
    • Doświadczenie w pomiarach instalacji elektrycznych
    • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
    • Uprawnienia SEP do1 kV
    • Prawo jazdy kat B.
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
    • Dyspozycyjność

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w serwisowaniu układów automatyki przemysłowej
    • Wiedza w zakresie programowania sterowników PLC
    • Wiedza w zakresie metrologii

    Oferujemy:

    • Stałą i ciekawą pracę w stabilnej firmie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
    Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.