Oferta pracy

Automatyk pomiarowy

NIBE BIAWAR sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 57

Leśna Dolina

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac badawczych i pomiarowych wyrobów, podzespołów i części

  • sporządzanie raportów i informacji z przeprowadzonych badań i pomiarów

  • nadzorowanie i okresowe sprawdzanie wyposażenia do pomiarów i monitorowania

  • opracowywanie instrukcji kontroli procesów wytwarzanych wyrobów

  • kontrola jakości realizowanych procesów

  • szkolenie jakościowe pracowników

  • znajomość i przestrzeganie norm prawnych oraz wewnętrznych standardów

  • dbanie o stan techniczny powierzonych maszyn i urządzeń,

  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych Systemu Zarządzania

  • inne zadania na stanowisku wynikające z udziału w procesach oraz szczegółowych ustaleń

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne

  • doświadczenie na stanowisku związanym z automatyzacją procesów/pomiarami

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego / języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • interesującą i samodzielną pracę

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i realizowania unikalnych projektów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne