Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk

Exide Technologies S.A

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń

  • Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Utrzymywanie w sprawności systemów sterowania linii technologicznych

  • Współpraca przy projektach inżynieryjnych

  • Realizacja usprawnień procesów produkcyjnych

  • Wykonywanie przeglądów i udział przy remontach maszyn

  • Bezwzględne zachowanie przepisów BHP

  • Utrzymanie w czystości i porządku stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne kierunkowe (automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym

  • Znajomość budowy maszyn i ich sterowania

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników Siemens SIMATIC S5, S7

  • Mile widziana znajomość sterowników Allen Bradley serii PLC5, SLC 500

  • Znajomość napędów Siemens (Micromaster, Simovert Masterdrives), Allen Bradley (PowerFlex, Kinetix)

  • Uprawnienia SEP do 1kV

  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej

  • Znajomość metodologii TPM

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • praca 3-zmianowa

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,

  • premię regulaminową do 8% już po pierwszym miesiącu,

  • darmowe 2 posiłki dziennie,

  • kartę Multisport Benefit dofinansowaną dla pracownika lub inne benefity w systemie kafeteryjnym,

  • premię wakacyjną i świąteczną,

  • dofinansowanie do kolonii dla dzieci,

  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę

  • preferencyjną ofertę ubezpieczenia medycznego

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o długoletniej tradycji,

  • możliwość przyuczenia,

  • parking,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską miasta Poznania.

Energizing a new world with Exide Technologies.

Exide Technologies jest globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie zmagazynowanej energii elektrycznej dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu. Projektuje, produkuje i dystrybuuje najnowszej generacji akumulatory do szerokiego zakresu zastosowań – od samochodów osobowych i pojazdów typu off-road, poprzez logistykę wewnątrzmagazynową, zastosowania stacjonarne, po kolej i wojsko. Exide Technologies oferuje najnowsze technologie produkcji akumulatorów, wiedzę, usługi i produkty pod wieloma znanymi markami.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm na świecie, która od 130 lat dostarcza rozwiązania energetyczne dla każdej dziedziny życia. Z własnymi centrami badawczymi i licznymi zakładami produkcyjnymi w Europie, odpowiadamy za innowacyjne technologie, wysoce wydajne rozwiązania magazynowania energii, wytwarzanie oraz recykling. Jesteśmy wiodącym członkiem wielu międzynarodowych stowarzyszeń skupiających się na zrównoważonym rozwoju.

W 2021 roku uzyskaliśmy prestiżowy tytuł Solidnego Pracodawcy.

Przewiń do profilu firmy