Oferta pracy

Automatyk

Tuopu Poland Sp z o.o.

7 5009 500 brutto / mies.

Bolesława Krzywoustego 74

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w uruchomieniu, ocenie i odbiorach nowych maszyn, linii produkcyjnych.

  • Udział w opracowaniu planów konserwacji zapobiegawczej i prewencyjnej maszyn, linii produkcyjnych.

  • Prace serwisowe maszyn i urządzeń procesu produkcyjnego (np. zrobotyzowanych celi spawalniczych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych, linii malowania ram, oczyszczalni, urządzeń infrastruktury zakładu).

  • Usuwanie awarii, zakłóceń i nieprawidłowości w maszynach i instalacjach elektrycznych zakładu.

  • Dokonywanie rejestru awarii, analiza ich przyczyn.

  • Dokonywanie korekt wymiarowych spoin na robotach spawalniczych, zgrzewających, dokonywanie zmian parametrów procesowych.

  • Programowanie, dokonywanie korekt sterowników PLC, paneli HMI i innych.

  • Wykonywanie kopii zapasowych sterowników PLC i innych programów maszyn produkcyjnych.

  • Prace związane z utrzymaniem sprawności maszyn pod względem elektrycznym.

  • Aktywny udział w procesie planowanych przeglądów maszyn.

  • Udział w procesie zapewniania optymalnego zapasu części zamiennych.

  • Zgłaszanie pomysłów dotyczących usprawnień, opracowywanie możliwych rozwiązań i wykonywanie modyfikacji, ulepszeń.

  • Współpraca z innymi działami oraz zewnętrznymi firmami serwisowymi.

  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych i dzielenie się wiedzą z członkami zespołu.

  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego.

  • Praca zgodnie z obowiązującymi standardami 6S.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne kierunkowe: automatyka, robotyka, informatyka lub pokrewne.

  • Samodzielność w działaniu.

  • Uprawnienia elektryczne Grupy 1 (SEP).

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Automatyk, Programista plc, Robotyk).

  • Zaangażowanie, inicjatywa i proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • Znajomość branży automotive, znajomość wysp zaworowych i układów pneumatyki.

  • Umiejętność obsługi robotów Kuka i Abb.

To oferujemy

  • praca zmianowa; początkowo na jedną zmianę; docelowo 06:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 06:00

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • SmartLunch

Ningbo Tuopu Group jest wiodącym dostawcą motoryzacyjnym na pierwszy montaż (Tier 1|), działającym w branży od ponad 30 lat, notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju. Specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji i sprzedaży części samochodowych. Teraz Ningbo Tuopu Group rozszerza globalny zasięg otwierając pierwszy zakład produkcyjny w Europie. Głównym zakresem tego zakładu zlokalizowanego w Polsce będzie produkcja elementów podwozia do samochodów elektrycznych – główne procesy produkcyjne będą prowadzone na wysoko zautomatyzowanych i zrobotyzowanych liniach do spawania, lakierowania elektroforetycznego (e-coating) i montażu.

Bądź jednym z pierwszych, którzy dołączą do Tuopu Poland Team - projektu greenfield w Poznaniu!

Przewiń do profilu firmy