Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TERRAVITA Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu,
    producent wyrobów czekoladowych

    do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Automatyk

    Miejsce pracy: Poznań

    Główne zadania na stanowisku:

    • opieka techniczna nad powierzonym obszarem produkcyjnym
    • dokonywanie zmian programowych w sterownikach PLC
    • analizowanie i rozwiązywanie problemów związanych z pracą urządzeń produkcyjnych w celu eliminowania przestojów produkcyjnych
    • prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu
    • nadzór nad sprawnością systemu zabezpieczeń na linii produkcyjnej i eliminowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych
    • współuczestnictwo przy uruchamianiu nowych linii produkcyjnych
    • aktualizacja dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe (automatyka, mechatronika)
    • znajomość sterowników przemysłowych Siemens S7 oraz umiejętność ich diagnostyki
    • umiejętność diagnostyki oraz przeprowadzania napraw urządzeń i instalacji elektrycznych oraz automatyki przemysłowej
    • podstawowa znajomość układów hydrauliki, pneumatyki i mechaniki
    • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
    • mile widziane aktualne uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV
    • umiejętność pracy w zespole, zdolności interpersonalne
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • nowe wyzwania zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz uczestniczenie w realizacji ciekawych projektów w spółce
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
    • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku
    pod ogłoszeniem: "APLIKUJ".

    Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, tekst jednolity: Dz.U. z 2016, poz. 922 z późn.zm.” Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.