Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista aplikacji systemów elektroenergetycznych

"Elester-PKP" Sp. z o.o.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie aplikacji elektroenergetycznych w języku C, programowanie sterowników;

  • konfigurowanie urządzeń EAZ – sterowników polowych, zabezpieczeń, automatyki;

  • przeprowadzanie testów zabezpieczeń i sporządzanie protokołów;

  • przeprowadzanie testów funkcjonalnych automatyki, zdalnego sterowania i sporządzanie protokołów;

  • uruchomienia telesterowania obiektów elektroenergetycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: wyższe;

  • kierunek kształcenia: elektrotechnika, elektronika, automatyka;

  • umiejętność programowania w języku C, C++;

  • znajomość zagadnień elektroenergetycznej automatyki zabezpieczeniowej (EAZ);

  • podstawowa znajomość programowania sterowników PLC;

  • podstawowa znajomość i umiejętność konfiguracji urządzeń EAZ różnych producentów;

  • podstawowa wiedza na temat budowy i działania sieci komputerowych, znajomość i umiejętność konfigurowania urządzeń sieciowych;

  • podstawowa znajomość protokołów komunikacyjnych stosowanych w elektroenergetyce;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

To oferujemy

  • pracę w systemie 1-zmianowym;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • umowę na czas nieokreślony po okresie próbnym;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • premie zgodnie z regulaminem firmy;

  • prywatną opiekę medyczną (LUXMED);

  • pakiet sportowy (MULTISPORT).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Spółka Elester – PKP - polski lider specjalizujący się w budowie systemów zdalnego sterowania i nadzoru dyspozytorskiego energetyki kolejowej i tramwajowej, a także w produkcji automatyki i zabezpieczeń rozdzielni prądu stałego, automatyki podstacji trakcyjnych.

Przewiń do profilu firmy