Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Programista – Elektrotechnik

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.O firmie

  • Opolska 112, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Centrum Badań i Rozwoju Technologii dla Przemysłu S.A.

Opolska 112

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Proaktywny udział w zespołach projektowych odpowiedzialnych za opracowanie, rozwój i wdrażanie innowacji

  • Współpraca z jednostkami badawczymi, uczelniami i partnerami przemysłowymi przy realizacji prac R&D

  • Tworzenie, rozwijanie oraz integracja oprogramowania z różnymi platformami sprzętowymi oraz skryptów wspomagających proces automatyzacji

  • Udział w projektowaniu systemów dla urządzeń R&D

  • Planowanie i przeprowadzenie testów funkcjonalnych urządzeń

  • Opracowanie oraz przeprowadzanie testów oprogramowania

  • Praca w zespole przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektrotechnika) lub w trakcie studiów).

  • Umiejętność programowania w jednym z języków: C, C++, Python, Java itp.

  • Praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC (IEC 61131-3)

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i automatyki

  • Zainteresowanie szeroko pojętym IT, programowaniem i nowymi technologiami

  • Podstawowa znajomość napędów i serwonapędów, pneumatyki, i hydrauliki układów automatyki

  • Znajomość urządzeń pomiarowych, sterujących i wykonawczych stosowanych w automatyce

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację w międzynarodowym zespole (B2)

  • Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w trybie zadaniowym, zdolność do pracy w zespole projektowym

  • Praca z narzędziami wspomagającymi rozwój oprogramowania (np. system zarządzania zmianą, system wersjonowania, system automatycznej integracji i testów)

  • Znajomość układów mikroprocesorowych AVR i/lub ARM

  • Znajomość podstawowych regulatorów stosowanych w przemyśle

  • Własne projekty prezentujące umiejętności konstruktorskie-mile widziane

  • Obsługa oprogramowania CAD w szczególności AutoCAD, SOLIDWORKS-mile widziane

  • Uprawnienia do eksploatacji/dozoru urządzeń elektrycznych do 1kV (SEP)-mile widziane

  • Znajomość urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych-mile widziane

  • Doświadczenie w integracji komponentów elektronicznych z mechanicznymi-mile widziane

To oferujemy

  • Realizacja interesujących, ambitnych projektów badawczo-rozwojowych

  • Dostęp do unikalnej infrastruktury badawczej zlokalizowanej w wiodących krajowych i zagranicznych ośrodkach naukowo-badawczych

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w młodym, przyjaznym i energicznym zespole.

O nas

CBRTP to prywatny hub R&D dostarczający oszczędności procesowe oraz usprawnienia technologiczne partnerom przemysłowym. Opracowujemy rozwiązania biznesowe na zamówienie wykorzystując innowacyjne technologie, doświadczenie kadry w pracach B+R, osiągnięcia naukowe z własnych laboratoriów, a także współpracę z ekspertami i naukowcami z wiodących ośrodków badawczych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Zatrudnienie – od zaraz! Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery.