Logo Pracuj.pl

Automatyk Programista

VIX Automation Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

VIX Automation Sp. z o.o.

Żeliwna 43

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów z zakresu automatyki i oprogramowania przemysłowego
  • tworzenie koncepcji rozwiązań IT dla produkcji
  • projektowanie i programowanie elementów systemów SCADA / PLC / MES
  • twoja praca będzie się odbywała w zespole projektowym w siedzibie firmy oraz u naszych klientów (sporadyczne, kilkudniowe wyjazdy głównie na terenie Polski)

Nasze wymagania

  • umiejętność uczenia się oraz chęć do stałego rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń lub kwalifikacji
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: informatyka, automatyka oraz pokrewne)
  • praktyczna znajomość systemów SCADA
  • praktyczna znajomość baz danych (MS SQL, MySQL, ACCESS)
  • praktyczna umiejętność programowania w językach wysokopoziomowych
  • umiejętność ustalania priorytetów i samodzielnej pracy
  • praktyczna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie w realizacji projektów IT
  • praktyczna umiejętność programowania w języku Visual Basic
  • praktyczna znajomość programowania sterowników PLC np. Siemens
  • praktyczna umiejętność programowania w języku T-SQL (tworzenie SP, View, Job, itp.)
  • praktyczna umiejętność programowania w języku C# oraz programowania obiektowego
  • znajomość środowiska MS Visual Studio
  • znajomość oraz doświadczenie w pracy z MS Reporting Services , Power BI, itp.
  • znajomość dobrych praktyk programistycznych

To oferujemy

  • przejrzyste zasady i wartości obowiązujące w firmie
  • stały rozwój zawodowy i dostęp do profesjonalnych szkoleń
  • dostęp (jako dystrybutor GE) do najnowszych technologii IT dla przemysłu
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • system wynagrodzeń i premii, dający realny udział w wypracowanych przez firmę zyskach
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie, dodatkowe benefity

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

EKSPERCI OD PRZEMYSŁU

Od ponad 15 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i zarządzania produkcją. Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem Oprogramowania przemysłowego światowego lidera, amerykańskiej firmy GE Digital. Renoma naszego dostawcy oraz 15 lat oferowania na rynku najwyższej jakości usług i wsparcia, pozwoliło nam stać się jedną z wiodących firm w sektorze rozwiązań IT dla przemysłu w Polsce. W naszej ofercie znajdują się tak uznane produkty jak np. systemy Proficy HMI/SCADA iFIX i Proficy Historian, które znalazły zastosowanie w ponad 900 zakładach produkcyjnych na terenie Polski.

Pracuj z nami!

Zapraszam Cię do pracy w naszej firmie! Razem tworzymy przyszłość polskich przedsiębiorstw!

Mariusz Benna, Prezes Zarządu

VIX Automation odpowiedzialnym pracodawcą

Zostaliśmy uhonorowani tytułem Odpowiedzialny Pracodawca, Lider HR przez Dziennik Gazetę Prawną. Od lat wspieramy swoich pracowników nie tylko w projektach zawodowych, ale także prywatnych. Wierzymy, że przez rozwój osobisty pracowników stajemy się lepszą organizacją.

Automatyk Programista, Żeliwna 43, Katowice