Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu Sp.J.O firmie

  • Zagnańska 149c, Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu Sp.J.

Zagnańska 149c

Kielce

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC oraz paneli HMI, Siemens, S7-1200, S7-1500 oraz Omron

  • Programowanie falowników SEW

  • Uruchomienia, naprawa, wdrożenia systemów automatyzacji i robotyzacji oraz maszyn

  • Nadzór nad instalacją układów sterowania

  • Obsługa programów do projektowania systemów automatyki: Eplan, AutoCad

  • Dokonywanie odbiorów technicznych maszyn w zakładzie pracodawcy, jak również u klientów w Polsce oraz za granicą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku automatyka, robotyka lub pokrewne

  • Dobra znajomość programowania sterowników PLC, w szczególności: Siemens, S7-1200, S7-1500 oraz Omron

  • Wiedza techniczna, zwłaszcza w zakresie elektryki, automatyki

  • Umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej

  • Umiejętność analizowania przyczyn usterek i zapobieganie im

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność i dokładność

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Uprawnienia SEP 1 kV

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Doświadczenie przy realizacji zadań związanych z wyżej określonym zakresem

  • Dyspozycyjność (wyjazdy do klienta, również za granicę)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia z zakresu najnowszych technologii w dziedzinie robotyki i automatyki, zarówno w kraju, jak i za granicą

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

  • Pracę w ambitnym, młodym zespole o dużym doświadczeniu i wiedzy

Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu jest liderem branży instalacji oraz maszyn dla przetwórstwa tworzyw sztucznych. Firma zajmuje się między innymi importem maszyn i urządzeń oraz własną produkcją automatyzacji, głównie dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. W zakresie działalności znajdują się instalacje technologiczne w oparciu o oferowane przez nas urządzenia oraz wieloletni know-how. Dodatkowo, firma posiada dział RnD oraz sieć serwisu działającą na terenie całego kraju. Spółka wywodzi się z rodzinnej firmy działającej w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, której tradycja sięga 1954 roku.

Przewiń do profilu firmy