Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista Maszyn i Urządzeń (ETTS)

BorgWarner Poland Sp. z o.o. – Emissions, Thermal & Turbo Systems

  • Jasionka (pow. rzeszowski)

    Jasionka (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonanie konserwacji prewencyjnej i zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i urządzeń

  • Analiza przyczyn przestoi maszyn i urządzeń oraz wprowadzanie działań korekcyjnych i zapobiegawczych

  • Rejestrowanie pobranych części zamiennych pobranych do wykonania naprawy oraz zdarzeń awaryjnych

  • Współpraca z działem inżynieryjnym przy rozwiązywaniu problemów technicznych i procesowych

  • Wykonywanie zmian programowych w systemach wizyjnych, PLC/SCADA oraz sieciowych systemach wspomagających produkcję

  • Diagnozowanie usterek

  • Współpraca z IT w zakresie konfiguracji - oprogramowania systemów komputerowych

  • Tworzenie instrukcji TPM oraz instrukcji obrazujących proces rozwiązania problemu

  • Uczestniczenie w projektach odbioru maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe – techniczne (automatyka, robotyka).

  • Znajomość zasad TPM, dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • Obsługa komputera - MS Office: Power Point, Word, Excel, E-mail

  • Znajomość procesów automatyzacji (automatyka, elektronika, robotyka).

  • Dobra znajomość systemów programowania sterowników PLC/SCADA, systemów wizyjnych, systemów teleinformatycznych oraz IT

  • Znajomość rysunku technicznego i elektrycznego

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zorientowanie na jakość produktu oraz potrzeby klienta

  • Minimum 3 lat pracy w dziale Utrzymania Ruchu lub projektowaniu maszyn.

  • Uprawnienia SEP do 1kV E

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

To oferujemy

  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy

  • Dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii

  • Przyjazną atmosferę pracy opartą na firmowych wartościach

  • Pakiet socjalny m.in.: dostęp do darmowej platformy językowej, program poleceń pracowniczych, dostęp do kantyny pracowniczej.