Automatyk Programista

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 22.01.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 21.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Klient Banku Danych o Inżynierach - firma ProAutomation Sp. z o.o.

    Firma ProAutomation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się i niezależny integrator oraz producent systemów automatyki. Kompleksowo realizujemy zaawansowane systemy mechatroniki i sterowania. Od projektów koncepcyjnych i wizualizacji, poprzez projekty elektryczne, oprogramowanie systemów kontrolnych aż do aplikacji bazodanowych.

    nr ref.: 10001-19

    Zakres obowiązków:

    • projektowanie układów automatyki pod kontem sterowania, sensoryki i komunikacji
    • programowanie sterowników PLC
    • tworzenie wizualizacji HMI/SCADA
    • uruchamianie układów automatyki, uczestnictwo w rozruchach i odbiorach końcowych
    • modyfikacja, diagnostyka i serwis istniejących układów automatyki

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
    • wykształcenie techniczne co najmniej na poziomie inżynierskim
    • znajomość i umiejętność czytania schematów automatyki, pneumatyki i elektryki
    • znajomość sterowników PLC Siemens, Omron, Mitsubishi
    • znajomość systemów SCADA WinCC, InTouch
    • praktyczna wiedza i umiejętności techniczne
    • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
    • umiejętność pracy w zespole
    • priorytetyzacja zadań i terminowość ich realizacji
    • gotowość do wyjazdów służbowych
    • prawo jazdy kat. B.

    Firma oferuje:

    • pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • elastyczny czas pracy
    • szerokie możliwości rozwoju
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • wyjazdy integracyjne
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Więcej ofert pracy dla inżynierów na stronie www.bdi.com.pl.

    Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.