Oferta pracy

Automatyk - Programista PLC

BRUK-BET

  • Będzin

    Będzin, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową sił sprzedażowych wiodący producent branży budowlanej poszukuje kandydatów na stanowisko: Automatyk - Programista PLC.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenia kierunkowego, wyższe,

  • Bardzo dobrej znajomości sterowników Simens:

  • Seria s200,

  • Seria s300,

  • Seria s400,

  • Seria s1200,

  • Bardzo dobrej znajomości sieci Profibus i Profinet,

  • Umiejętności programowania w języku LAD, FDB, STL,

  • Znajomości systemu SCADA WinCC oraz Flexible,

  • Znajomości systemu PROFACE GP-Pro EX,

  • Znajomości przemienników SEW,

  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych,

  • Umiejętności konfiguracji i sterowania serwonapędami,

  • Dobrej znajomości angielskiego (zakres techniczny),

  • Uprawnień SEP do 1kV.

Mile widziane

  • Znajomości środowiska Movitools – MotionStudio,

  • Umiejętność programowania w GRAPH oraz SCL,

  • Umiejętność programowania aplikacji Safety – Siemens PLC.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji,

  • Zdobycie doświadczenia w pracy na odpowiedzialnym stanowisku,

  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole.

BRUK-BET

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń. Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

Przewiń do profilu firmy

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.