Ta oferta pracy jest nieaktualna od 180 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk Programista PLC

  • Straszyn (pow. gdański), Gdańsk, Pruszcz Gdański, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saicon Sp. z o.o.

    Jesteśmy grupą specjalistów skoncentrowaną na dostarczeniu możliwie najlepszych rozwiązań w zakresie automatyzacji produkcji. Tworzymy i wdrażamy kompleksowe i przejrzyste systemy kontroli celem zautomatyzowania maszyn przemysłowych lub usprawnienia procesów gromadzenia i analizowania danych. Tworzymy rozwiązania m.in. dla takich branż jak przemysł oponiarski, spożywczy, farmaceutyczny, papierniczy, drzewny, tytoniowy z nastawieniem na długoterminowy zwrot inwestycji.

    W związku z rozwojem działu automatyki naszej firmy w Straszynie koło Gdańska, poszukujemy kandydata
    na stanowisko:

    AUTOMATYK PROGRAMISTA PLC

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Pruszcz Gdański (okolice), Straszyn (pow. gdański)
    Opis stanowiska:
    • programowanie sterowników PLC, systemów HMI
    • projektowanie oraz opracowanie dokumentacji elektrycznej
    • ustalanie z klientami parametrów technicznych
    • bezpośredni udział w procesach montażu i uruchamiania systemów sterowania
    Wymagania:
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na utrzymywanie kontaktów z klientami oraz czytanie dokumentacji technicznej
    • znajomość sterowników programowalnych PLC i paneli operatorskich – Siemens, Allen Bradley
    • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych EPLAN ELCAD
    • znajomość zagadnień BHP związanych z wdrażaniem i użytkowaniem maszyn
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy
    Oferujemy:
    • pracę przy projektach dla renomowanych i międzynarodowych koncernów
    • dostęp do najnowocześniejszych technologii z dziedziny automatyki przemysłowej
    • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy oraz szkolenia w zakresie automatyki
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przyjazną atmosferę pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.