Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - programista PLC

STESAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Chwaszczyńska 133A

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie algorytmów działania systemów sterowania

  • programowanie sterowników logicznych

  • tworzenie aplikacji wizualizacyjnych dla paneli operatorskich

  • tworzenie dokumentacji technicznej systemów sterowania

  • uruchamianie obiektów przemysłowych i maszyn

  • optymalizacja działania istniejących systemów: modyfikacje programowe mające na celu usprawnienie działania/efektywności systemów

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe

  • minimum 1 rok doświadczenia

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • umiejętność programowania sterowników PLC- warunek konieczny,

  • umiejętność programowania sterowników PLC w szczególności SIEMENS i/lub Allen Bradley będzie dodatkowym atutem

  • znajomość zasad uruchamiania napędów z falownikami

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • aktualne uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV i uprawnienia w zakresie pomiarów (będzie to dodatkowym atutem)

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie z branży automatyki przemysłowej o zasięgu międzynarodowym

  • możliwość współpracy z ekspertami w dziedzinie automatyki

  • możliwość uczestnictwa w projektach na terenie Europy i poza Europą np. USA

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę pełną wyzwań

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia wraz z pakietem benefitów (opieka medyczna, karta sportowa)

  • możliwość pracy w trybie stacjonarnym oraz możliwość pracy zdalnej

  • doskonalenie zawodowe i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach i rozwojowych projektach

  • bardzo przyjazną atmosferę

O nas

Jesteśmy firmą inżynierską. Istniejemy na rynku od 30 lat. Naszą główną specjalizacją są zautomatyzowane systemy w branży intralogistycznej. Zatrudniamy 70 osób. Naszymi klientami są firmy z całego rynku europejskiego.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego rodzinnego zespołu. Jesteśmy dumni z tego co robimy, ale nie odnieślibyśmy sukcesu bez zaangażowanych ludzi pełnych pasji. Poszukujemy zarówno tych ambitnych, doświadczonych, ale także tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

Szukamy ludzi pracujących nie tylko dla pracy, ale również żeby tworzyć niesamowite rzeczy. Jeśli jesteś osobą, która lubi pracować w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie inżynierskiej, to zapraszamy do naszego zespołu.