Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Programista PLC

MULTIPIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

  • Gliwice

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 lata temu
  • Specjalista

Firma o globalnym zasięgu działalności łącząca automatyków, elektryków, robotyków i mechaników. Działająca w szeroko pojętym obszarze produkcyjnym – głównie motoryzacyjnym. Dla nas to więcej niż praca: projektujemy, programujemy i uruchamiamy z pasją. Cenimy luźną, przyjazną atmosferę, dzięki której każdy pracownik może w pełni rozwinąć swój potencjał.

Obecnie chcemy powiększyć nasz zespół o osobę na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów,
  • Testowanie oprogramowania,
  • Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Przygotowanie aplikacji HMI / SCADA,
  • Dobieranie rozwiązań technicznych,
  • Tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi,
  • Uruchomienie systemów u klienta.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu automatyki,
  • Wiedza w zakresie jednej z trzech dziedzin:
    • Praktyczna umiejętność programowania sterowników przemysłowych (w szczególności Siemens - Step 7 i/lub Allen Bradley – RSLogix 5000),
    • Praktyczna umiejętność projektowania / programowania paneli operatorskich
      (w szczególności Siemens – WinCC flexible),
    • Praktyczna umiejętność projektowania / programowania systemów SCADA
      (w szczególności Siemens – WinCC),
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych),
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Ciągły rozwój i poszerzanie kompetencji zawodowych poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach,
  • Zdobycie cennego doświadczenia dzięki ciekawym projektom dla międzynarodowych kontrahentów,
  • Dostęp do nowych technologii stosowanych w przemyśle,
  • Korzystne warunki finansowe adekwatne do doświadczenia,
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe,
  • Miłą atmosferę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne