Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC/HMI

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, modyfikacje, wdrażanie i testowanie oprogramowania PLC zrobotyzowanych urządzeń nadawczo-odbiorczych

  • Udział w projektowaniu architektury sterowania oraz rozwijanie oprogramowania sterującego urządzeniami

  • Dobór komponentów automatyki (Sterowniki PLC, Serwomechanizmy, elementy zasilania, bezpieczeństwa itd.)

  • Udział we wdrożeniu seryjnej produkcji projektowanych urządzeń - wsparcie i szkolenie pracowników produkcji oraz serwisu

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

  • Wsparcie w projektowaniu stanowisk do testów masowych

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, przy projektowaniu sterowania maszyn

  • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku automatyka lub robotyka

  • Umiejętność programowania sterowników PLC i HMI (Mitsubishi) oraz obsługa programów GXWorks/GTDesigner na poziomie zaawansowanym

  • Umiejętność posługiwania się interdyscyplinarną wiedzą techniczną przy rozwiązywaniu problemów oraz umiejętność korzystania z podstawowych narzędzi diagnostycznych

  • Wiedza z zakresu: serwonapędów, rozwiązań kinematycznych (CoreXY/H-Bot)

  • Znajomość protokołu komunikacji Modbus

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną oraz jej tworzenia (rysunek techniczny oraz schematy elektryczne)

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną B2/C1

To oferujemy

  • Wkład w tworzeniu przełomowych projektów na rynku retail

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość rozwoju osobistego w ramach struktur firmy

  • Dofinansowanie do pakietu medycznego

  • Kartę MultiSport

  • Kurs języka angielskiego w miejscu pracy - 1,5 h tygodniowo

  • Work - life balance, szanujemy Twój czas!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

RETAIL ROBOTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Retail Robotics is a leading business technology company that delivers solutions that unleash the full potential of e-commerce, e-grocery, and high street retail . Our solutions simultaneously improve the efficiency and convenience of delivery and click and collect processes for both retailers and consumers.

With more than 30 years’ experience in mechanical manufacturing and over a decade of research and development Retail Robotics has developed powerful robotic click and collect machines and parcel lockers that are at the forefront of innovation.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli podoba Ci się nasza propozycja, a Twoje kompetencje wpisują się w nasze oczekiwania, czekamy na Twoje CV. Zaaplikuj przez przycisk „Aplikuj teraz”.

Odwiedź naszą stronę: https://www.rrobotics.co/