Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC

MM Automation

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC

  • Tworzenie wizualizacji procesu HMI

  • Parametryzacja oraz rozruch urządzeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne -kierunek: automatyka, robotyka, elektronika, informatyka i pokrewne

  • Znajomość programowania sterowników PLC

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Myślenie analityczne, umiejętność logicznej analizy przyczynowo-skutkowej

  • Samodzielność, silna motywacja, zaangażowanie

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane: doświadczenie w programowaniu PLC; znajomość standardów BMW, VW, GM itp.; znajomość schematów elektrycznych

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Szkolenia z programowania oraz ze standardów

  • Duże możliwości rozwoju osobistego

  • W przyszłości możliwość awansu w strukturach firmy

  • Nowoczesne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, dostarczającą rozwiązania softwarowe dla wiodących europejskich producentów z branży Automotive.