Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista PLC

Wikpol Sp. z o.o.O firmie

  • Konopnica (pow. lubelski)
    Konopnica (pow. lubelski), lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie paneli operatorskich i systemów wizualizacji
  • uruchamianie systemów automatyki, takich jak układy serwonapędowe, systemy wizyjne, czytniki kodów kreskowych, systemy identyfikacji
  • prowadzenie uruchomienia bezpośrednio u klientów końcowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyki, elektrycznym, mechatroniki
  • praktyczna umiejętność programowania sterowników PLC Simatic oraz paneli operatorskich firmy Siemens
  • odpowiedzialność, komunikatywność i umiejętność efektywnego organizowania własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • umiejętność programowania sterowników i systemów wizualizacji Rockwell Automation
  • umiejętność programowania robotów przemysłowych
  • umiejętność programowania systemów wizualizacji SCADA: WinCC, AVEVA InTouch
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zdobycie licznych umiejętności praktycznych oraz cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się, innowacyjnej dziedzinie
  • szeroki rozwój zawodowy
  • pakiet szkoleń – indywidualnie wybierane szkolenia techniczne, językowe i biznesowe
  • doskonałą atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole
  • pakiet socjalny, medyczny i sportowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne

Zajmujemy się robotyzacją procesów przemysłowych. W związku z wprowadzaniem na rynek nowego, innowacyjnego produktu poszerzyliśmy infrastrukturę techniczną oraz wybudowaliśmy nową siedzibę firmy. Dynamiczny rozwój sprawia, że powiększamy także grono specjalistów. Dołącz do naszego zespołu i zrealizuj wraz z nami swoje cele.

Automatyk - Programista PLC, Konopnica (pow. lubelski)