Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista PLC

HORIZON-AUTOMATION Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 000–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
12 000–18 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrażanie oprogramowania na PLC SIEMENS.
  • Instalacja na obiekcie, kontrola poprawności działania sieci Profibus, Profinet, itp.
  • Testy funkcjonalności programu i automatyki transportowej.

Nasze wymagania

  • Gotowość do kilkutygodniowych wyjazdów zagranicznych, łącznie około 70-80% czasu pracy w roku w cyklach 6-7 tyg. delegacja i 1-3 tyg. przerwa, warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego (mile widziany też niemiecki) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym, warunek konieczny.
  • Doświadczenie z Siemens TIA Portal.

To oferujemy

  • Gwarantujemy bardzo dużo podróży po świecie, od Australii po Stany Zjednoczone, przy okazji dużo nauki i dużo pracy.
  • Ponadprzeciętne, bardzo dobre zarobki, po okresie próbnym, dla początkujących, minimum 8 000.00 brutto plus płatne 50% i 100% nadgodziny.
  • Gwarantujemy bardzo duży rozwój zawodowy w obszarze PLC, IT i mechatroniki. Nasz PLC kod nie jest "zahasłowany" i masz na niego wpływ.
  • Wspieramy poprzez szkolenia specjalistyczne, pełne wsparcie merytoryczne i praktyczne podczas wdrożenia.
  • Prywatną opiekę medyczną.

O nas

HORIZON-AUTOMATION członek grupy KNAPP AG, to zespół młodych i pełnych pasji inżynierów realizujących projekty związane z oprogramowaniem i wdrażaniem autonomicznych centrów logistycznych.

Horizon to firma rodzinna, w której wyznawane wartości sprawiają, że współpracownik i jego rozwój jest w centrum naszej uwagi i to czyni nas wyjątkowymi na rynku.

Jeżeli chcesz się stać członkiem jednego z najlepszych zespołów wdrożeniowych i być częścią historii "od małej firmy do partnera światowego lidera" zapraszamy do aplikowania wysyłając CV w jęz. polskim i angielskim.

Automatyk - Programista PLC, Lublin