Logo Pracuj.pl

Automatyk / Programista PLC – (m/k)

MULTIPIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.O firmie

  • Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC zgodnie ze standardami oraz wytycznymi kontrahentów
  • przygotowanie aplikacji HMI / SCADA
  • testowanie oprogramowania
  • uruchomienie systemów u klienta (wyjazdy na terenie całego świata – zależnie od projektu, głównie Unia Europejska; częstotliwość i czas trwania uzależniony od destynacji)
  • tworzenie oraz modyfikowanie dokumentacji technicznej
  • współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi
  • analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimalne doświadczenie zawodowe: 2 lata
  • wiedza w zakresie programowania sterowników PLC i/lub paneli operatorskich (Siemens, Allen Bradley, itd.)
  • znajomość standardów programowania dla VW / BMW / Daimler (certyfikaty mile widziane)
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do doświadczenia (preferowany rodzaj współpracy – b2b)
  • zdobycie cennego doświadczenia dzięki ciekawym projektom dla międzynarodowych kontrahentów
  • możliwość praktycznego poznania najnowszych technologii stosowanych w przemyśle
  • niezbędne narzędzia do pracy

MULTIPIT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Firma o globalnym zasięgu działalności łącząca automatyków, elektryków, robotyków

i mechaników. Działająca w szeroko pojętym obszarze produkcyjnym – głównie motoryzacyjnym.

Dla nas to więcej niż praca: projektujemy, programujemy i uruchamiamy z pasją! Cenimy przyjazną atmosferę, dzięki której każdy pracownik może w pełni rozwinąć swój potencjał.

www.multipit.com.pl

Automatyk / Programista PLC – (m/k), Gliwice