Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk – programista PLC

InPro electric Sp. z o.o. O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w przemyśle samochodowym,

  • dyspozycyjność - gotowość do wyjazdów służbowych – warunek konieczny,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość programowania sterowników Siemens,

  • znajomość standardu VASS.

To oferujemy

  • pracę w systemie delegacyjnym na terenie Europy i Świata,

  • umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny, premie roczne,

  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,

  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,

  • prywatna opieka medyczna, ubrania robocze, narzędzia, komputer, telefon, zakwaterowanie w delegacjach, opiekę koordynatora,

  • praca w systemie 3 tygodnie na projekcie, 5-7 dni w domu,

  • firma zapewnia wsparcie w relokacji.

InPro electric Sp. z o.o.

Masz doświadczenie w programowaniu sterowników PLC?

Jesteś gotowy na nowe wyzwania?

Dołącz do InPro electric!

Aktualnie poszukujemy Pracowników na projekt VW.I.D.4 w Emden.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (CV)

w języku angielskim lub niemieckim za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".