Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista PLC

KSC-AUTOMATION sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Uruchomienia systemów automatyki.
  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.
  • Programowanie sterowników PLC.
  • Programowanie paneli HMI.
  • Diagnostyka i usprawnianie maszyn.
  • Obszar działania firmy międzynarodowy.
  • Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne / wyższe techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.
  • Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.
  • Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.
  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

To oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Szkolenia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą.

O nas

KSC-Automation Sp. z o.o. to firma, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.

Nasza firma działa globalnie.

Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.

Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.

Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.

Volkswagen,

Tesla,

Daimler - Mercedes - Benz,

Siemens.

BMW,

oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym.

Automatyk - Programista PLC, małopolskie