Logo Pracuj.pl

Automatyk - Programista PLC

INTRALOGIC sp. z o.o.O firmie

  • Opole
    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowanie i uruchamianie programu sterowania PLC (TIA-Portal, Simatic) w zautomatyzowanych centrach logistycznych i fabrykach.

Nasze wymagania

  • Gotowość do dwutygodniowych wyjazdów służbowych w Polsce i poza granicami - ok 80% czasu,
  • Podstawowe doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu sterowników PLC (mile widziane Siemens S7),
  • Wykształcenie w kierunku technicznym (automatyka i/lub robotyka, elektronika),
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu (B2) umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizację projektów,

To oferujemy

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Kompleksowe przygotowanie do pracy,
  • Zapewniamy przeloty, hotele, wynajem samochodu na miejscu,
  • Wysokie zarobki,
  • Umowę o pracę,
  • Zatrudnienie od zaraz.

O nas

Intralogic Sp. z o.o. to zespół programistów realizujący uruchomienia systemów automatyki przemysłowej, działający we współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Automatyk - Programista PLC, Opole