Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC

Welmasz O firmie

8 00014 000 brutto / mies.
  • Techniczna 2D
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Welmasz

Techniczna 2D

Piaseczno

Prowadzimy działalność konstrukcyjno-produkcyjną oraz wsparcia technicznego w zakresie Automatyzacji Produkcji i Procesów Technologicznych dla różnych branż przemysłowych.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko samodzielnego automatyka - programisty.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i oprogramowywanie systemów zautomatyzowanych i aplikacji sterujących w oparciu o sterowniki PLC i systemy SCADA,
  • Opracowanie i oprogramowanie paneli sterujących,
  • Testowanie i symulacja programu oraz przeprowadzanie analizy błędów,
  • Opracowywanie dokumentacji powykonawczej instalacji i oprogramowania.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku automatyka, mechatronika lub pokrewne,
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Mitsubishi, Omron, Siemens),
  • Doświadczenie i praktyczna wiedza z zakresu automatyki i systemów sterowania,
  • Komunikatywność, kreatywność i umiejętność samodzielnej pracy,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji)

Mile widziane:

  • Znajomość programowania serwonapędów takich marek jak Mitsubishi, Omron, Siemens,
  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych (Mitsubishi, Omron),
  • Projektowanie szaf sterowniczych, tworzenie dokumentacji i nadzór nad montażem,
  • Prawo jazdy
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym dodatkowych szkoleń,
  • Wysokie wynagrodzenie plus premia od projektu.

Ogłoszenie archiwalne