Logo Pracuj.pl

Automatyk - programista PLC

FX-TRONIK sp. z o.o.O firmie

5 500–9 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

FX-TRONIK sp. z o.o.

Forteczna 17B

Nowe Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów – przygotowanie koncepcji systemów automatyki i robotyki przemysłowej, pozyskiwanie danych niezbędnych do przygotowania koncepcji,
  • Bezpośrednia współpraca z działem sprzedaży, koncepcji i przedstawicielami Klienta
  • Projektowanie przemysłowych instalacji AKPiA oraz systemów sterowania maszyn i stanowisk zrobotyzowanych,
  • Programowanie instalacji opartych na sterownikach PLC Siemens S7-1500 i pokrewnych,
  • Integracja systemów różnych producentów automatyki z robotami przemysłowymi tj. np. ABB, KUKA czy Fanuc,
  • Pomocy przy realizacji / montażu zaprojektowanych stanowisk / elementów,
  • Udział w uruchomieniach stanowisk i linii produkcyjnych / zrobotyzowanych
  • Opieka nad wdrożonymi realizacjami – wizyty serwisowe oraz szkolenia.

Nasze wymagania

  • Umiejętność programowania PLC (głównie język LAD, mile widziane inne)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Znajomość środowiska TIA portal
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność organizacji pracy
  • Poczucie odpowiedzialności za terminową realizację zadań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie (forma zatrudnienia do wyboru przez kandydata),
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • Nowy projekt = nowe wyzwania,
  • Niekorporacyjny, oparty na bezpośrednich relacjach model pracy w zgrany zespole (bardzo niska rotacja naszych pracowników jest tego najlepszym potwierdzeniem),
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Przemyślany/realny system awans,
  • Kartę Multisport,
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • Dofinansowanie do kursów, szkoleń i studiów.

O nas

FX-Tronik (obecnie NIXAL) jest firmą oferującą niestandardowe i w pełni dopasowane do potrzeb Klientów rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej. Naszą specjalnością są maszyny, stanowiska zrobotyzowane, kompletne linie technologiczne a także doradztwo i projekty technologiczne dla największych firma z branży spożywczej, chemicznej oraz Automotive. Świadczymy swoje usług w unikalnym na polskim rynku modelu biznesowym przez co kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm w relacjach z naszymi Klientami.

Automatyk - programista PLC, Forteczna 17B, Nowe Miasto, Poznań