Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk - Programista PLC

KIDA SPÓŁKA Z O. O.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

KIDA Automation to dynamicznie rozwijająca się w firma w branży automotive i nie tylko. Dzięki zespołowi z wieloletnim doświadczeniem oferujemy nasze usługi w zakresie projektowania, programowania, analizy, wirtualnego uruchomienia oraz uruchomienia linii produkcyjnych na rynku światowym.

 Aktualnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem lub bez doświadczenia, na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Programowanie sterowników SIEMENS,
  • Tworzenie wizualizacji,
  • Uruchamianie linii produkcyjnych u klienta,
  • Utrzymanie ruchu,
  • Tworzenie dokumentacji,
  • Programowanie offline,
  • Wirtualne uruchomienie,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (automatyka, elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne),
  • Umiejętność programowania sterowników będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Odnajdowanie się w pracy zespołowej,
  • Znajomość minimum jednego języka na poziomie komunikatywnym (angielski lub niemiecki),
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV będą dodatkowym atutem.
  • Gotowość do odbywania delegacji zagranicznychChęć do wyjazdów służbowych,

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • Specjalistyczne szkolenia,
  • Pracę w doświadczonym zespole,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach

Ogłoszenie archiwalne