Automatyk - Programista PLC - Programista robotów przemysłowych

ROBOMATIQO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników przemysłowych SIEMENS, ALLEN BRADLEY, PHOENIX CONTACT
  • Programowanie robotów przemysłowych ABB, KUKA, FANUC
  • Udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych (VW, AUDI, BMW, Mercedes, Jaguar...)
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizacja jakości wyrobu końcowego
  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych
  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów
  • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju lub za granicą)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (automatyk, mechatronik, elektronik, informatyk...)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC / Robotyk) branża Automotive
  • Znajomość standardów Daimler, BMW, VW, Volvo...
  • Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwa, silniki krokowe)
  • Znajomość programowania offline (Virtual Commisioning, Process Simulate)

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Samorealizacja w dobrze rozwijającej się firmie
  • Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu
  • Praca w delegacji w międzynarodowym zespole
  • Praca stacjonarna w przypadku projektu offline
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie
  • Nauka języka obcego na koszt pracodawcy
  • Miła atmosfera i przejrzyste zasady
  • Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne

Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • mieszkanie służbowe

Firma ROBOMATIQ współpracuje w segmencie Automotive z wiodącymi producentami na rynku, takimi jak: Grupa VW, Volvo, Mercedes, BMW, Jaguar.

Automatyk - Programista PLC - Programista robotów przemysłowych, Białystok