Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC - Programista robotów przemysłowych

ROBOMATIQ

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników przemysłowych SIEMENS, ALLEN BRADLEY, PHOENIX CONTACT

  • Programowanie robotów przemysłowych ABB, KUKA, FANUC

  • Udział w procesie programowania zautomatyzowanych linii produkcyjnych (VW, AUDI, BMW, Mercedes, Jaguar...)

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym i optymalizacja jakości wyrobu końcowego

  • Tworzenie dokumentacji technicznej stanowisk zautomatyzowanych

  • Prowadzenie szkoleń dla operatorów

  • Realizacja powierzonych prac u klienta (w kraju lub za granicą)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (automatyk, mechatronik, elektronik, informatyk...)

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC / Robotyk) branża Automotive

  • Znajomość standardów Daimler, BMW, VW, Volvo...

  • Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwa, silniki krokowe)

  • Znajomość programowania offline (Virtual Commisioning, Process Simulate)

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie

  • Samorealizacja w dobrze rozwijającej się firmie

  • Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu

  • Praca w delegacji w międzynarodowym zespole

  • Praca stacjonarna w przypadku projektu offline

  • Opieka medyczna i ubezpieczenie

  • Nauka języka obcego na koszt pracodawcy

  • Miła atmosfera i przejrzyste zasady

  • Szkolenia wewnętrzne i certyfikowane szkolenia zewnętrzne

  • Benefity

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • mieszkanie służbowe

ROBOMATIQ

Firma ROBOMATIQ współpracuje w segmencie Automotive z wiodącymi producentami na rynku, takimi jak: Grupa VW, Volvo, Mercedes, BMW, Jaguar.

Przewiń do profilu firmy