Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk / Programista PLC

B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowaO firmie

  • Przeworsk

    Przeworsk, podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie sterowników PLC / paneli operatorskich dla maszyn i urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy

  • Tworzenie projektów układów sterownia z wykorzystaniem sterowników PLC dla urządzeń objętych zakresem działania pracodawcy

  • Współudział w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej dla wytwarzanych urządzeń

  • Wykonywanie schematów połączeń do produkowanych układów sterowania przy użyciu oprogramowania WS-CAD

  • Uruchamianie urządzeń na liniach technologicznych zawierających układy sterownia i układy wizualizacji u kontrahentów pracodawcy

  • Testowanie i wdrażanie nowego oprogramowania

  • Aktywny udział w tworzeniu nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: Automatyka i Robotyka/Mechatronika/Elektrotechnika

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu sterowników i paneli operatorskich firmy Siemens – warunek konieczny

  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu schematów elektrycznych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Umiejętność pracy zespołowej

To oferujemy

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, seminaria)

  • Adekwatne do stanowiska narzędzia pracy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Pakiet socjalny (w tym pakiet prywatnej opieki medycznej oraz partycypację pracodawcy w ubezpieczeniu grupowym)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne

B&P Engineering Sp. z o.o. spółka komandytowa

to dynamicznie rozwijająca się i technologicznie zaawansowana firma, która zajmuje się obróbką stali nierdzewnej. Podstawową działalnością firmy jest produkcja wysokiej jakości maszyn oraz urządzeń do wytwarzania soków i koncentratów a także świadczenie usług subcontracting.

Przewiń do profilu firmy