Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC - Robotyk

Philogic Sp. z o.o.O firmie

  • Kroczymiech 2h
    Chrzanów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Philogic Sp. z o.o.

Kroczymiech 2h

Chrzanów

Jesteśmy firmą o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku automatyki przemysłowej. Naszą specjalnością jest budowa od podstaw maszyn i linii montażowych, głównie dla branży motoryzacyjnej.

W związku z rozwojem poszukujemy chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Automatyk - Programista PLC / Robotyk.

Aplikując do nas masz okazję dołączyć do naszego zespołu specjalistów, którzy stoją za sukcesem dynamicznie rozwijającej się firmy.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz uruchomienie oprogramowania PLC/HMI budowanych stanowisk i linii montażowych,
  • Programowanie stanowisk zrobotyzowanych,
  • Uczestnictwo w uruchamianiu maszyn i linii u klientów w Polsce i za granicą,
  • Udział w przygotowaniu założeń technicznych dla nowych projektów.

Wymagania jakie stawiamy kandydatom na stanowisko:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - kierunek Automatyka lub pokrewny,
  • Znajomość przemysłowych sterowników PLC oraz paneli operatorskich (SIEMENS, OMRON, MITSUBISHI, ALLEN BRADLEY),
  • Umiejętność czytania i  tworzenia schematów elektrycznych, dodatkowy atut to znajomość środowiska EPLAN Electric P8,
  • Znajomość języka angielskiego oraz umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej w tym języku,
  • Dyspozycyjność, samodzielność, kreatywność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Kreatywność i nastawienie na naukę i rozwój,

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w programowaniu robotów (Kuka, Mitsubishi, Fanuc)
  • Umiejętność programowania w środowisku LabView,
  • Znajomość języków programowania – C, C++, Java,
  • Znajomość zagadnień z dziedzin takich jak systemy wizyjne, systemy wizualizacji Scada,
  • Doświadczenie na stanowisku automatyka/programisty.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę przy ciekawych i ambitnych projektach realizowanych dla największych producentów z branży motoryzacyjnej na całym świecie,
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie,
  • Szanse szybkiego rozwoju oraz zdobywania nowych doświadczeń,
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy przez szkolenia oraz kontakt z najnowszymi technologiami w automatyce,
  • Dodatkowe benefity: (min. pakiet multisport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach).

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku "Aplikuj teraz".

Ogłoszenie archiwalne