Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Programista PLC

Partner RozwojuO firmie

7 5009 000 brutto / mies.
  • Ruda Śląska

    Ruda Śląska, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i modyfikacja oprogramowania PLC dla maszyn/systemów transportu wewnętrznego;

  • Programowanie paneli operatorskich: Siemens, ProFace;

  • Parametryzacja falowników SEW, Lenze;

  • Parametryzacja barier i skanerów bezpieczeństwa: SICK, Leuze;

  • Programowanie sterowników bezpieczeństwa: SICK, Leuze, Siemens ProfiSafe;

  • Parametryzacja skanerów kodów kreskowych SICK;

  • Testy urządzeń w firmie i sporządzanie protokołów;

  • Uruchomienie systemu automatyki u klienta;

  • Szkolenie personelu zakończone protokołem;

  • Przygotowanie instrukcji operatorskiej;

  • Ustalenia z klientem, firmami podwykonawczymi (interface, sposób działania,);

  • Rozwój oprogramowania nadrzędnego sterowania w projektach firmy;

  • Raportowanie działań.

Nasze wymagania

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku automatyka (mile widziane na uruchomieniach systemów lub w utrzymaniu ruchu);

  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC Siemens oraz tworzenia aplikacji na panele operatorskie Siemens, Proface;

  • Znajomość programów takich jak: Tia Portal, Simatic Manager, WinCC Flexible, MoviTools, MS Office;

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki Automatyka i Robotyka, Informatyka;

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B;

  • Uprawnienia SEP E do 1kV.

Mile widziane

  • Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych ABB, KUKA, YASKAWA.

To oferujemy

  • Zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta na podstawie umowy o pracę;

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w prototypowych projektach;

  • Krótkie delegacje;

  • Pracę w teamie doświadczonych osób;

  • Przeszkolenie wdrożeniowe;

  • Szkolenia branżowe;

  • Benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

O nas

Partner Rozwoju wspiera Klientów w tworzeniu przyjaznych miejsc pracy. Specjalizuje się w usługach związanych z zarządzaniem personelem głównie w zakresie rekrutacji, rozwoju kompetencji, odkrywaniu talentów, coachingu biznesowym, badaniu satysfakcji pracowników. Realizuje projekty HRowe, szkoli managerów i właścicieli firm, wdraża zmiany organizacyjne.