Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC

PRO-ASSEM sp. z o.o.O firmie

  • Józefa Piłsudskiego 7
    Skawina, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRO-ASSEM sp. z o.o.

Józefa Piłsudskiego 7

Skawina

PRO-ASSEM sp. z o. o. specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn dla różnych gałęzi przemysłu. Budujemy maszyny szyte na miarę, dokładnie dopasowane do wymagań i procesu produkcyjnego klienta. Dostarczamy zarówno proste manualne i półautomatyczne stanowiska montażowe jak i zrobotyzowane linie produkcyjne. Szerszy opis naszej firmy jest dostępny na www.pro-assem.pl W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywny udział w projektach budowy maszyn produkcyjnych
  • programowanie sterowników PLC oraz paneli operatorskich
  • projektowanie i tworzenie schematów elektrycznych i pneumatycznych maszyn i oprzyrządowania
  • wdrażanie, testowanie i uruchamianie przygotowanych rozwiązań

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zakresie programowania sterowników PLC Siemens
  • doświadczenie w zakresie programowania panelów HMI Siemens i ProFace
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej (servonapędy, falowniki, czujniki)
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • skuteczność i zorientowanie na cel
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • szybki rozwój zawodowy poprzez pracę nad prototypowymi konstrukcjami
  • możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z rozpoznawalnymi na rynku zakładami produkcyjnymi
  • poznanie szerokiego spektrum produkcji różnego typu maszyn, aplikacji zautomatyzowanych, małych oraz dużych projektów
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań
  • przyjazną atmosferę w pracy

Ogłoszenie archiwalne