Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk programista PLC

R. J. AUTOMATYKA SPÓŁKA CYWILNAO firmie

  • Jedności 10, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

R. J. AUTOMATYKA SPÓŁKA CYWILNA

Jedności 10

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • programowanie maszyn, stanowisk (PLC, HMI etc)

  • przygotowywanie dokumentacji projektowych,

  • programowanie systemów wizyjnych Balluf, Keyence, Cognex

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane specjalności: kierunek elektryczny, mechanika, automatyka),

  • b dobra znajomość sterowników Omron

  • dobra znajomość sterowników Siemens

  • b dobra znajomosc paneli Proface, Siemens

  • prawo jazdy kat. B,

  • znajomość systemów wizyjnych Balluff, Keyence, Cognex

  • umiejętność opracowywania dokumentacji technicznej elektrycznej.

  • wymagane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub b dobra znajomość zagadnień związanych z programowaniem PLC.

  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia

  • umowę o pracę

  • premie uznaniowe

Firma R.J. Automatyka poszukuje kandydata na stanowisko mechanika budowy stanowisk zautomatyzowanych.

Przewiń do profilu firmy