Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC

AUTOMATION SYSTEM TECHNOLOGY Sp. z o.o.

umowa o pracę
13 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
15 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Робота для іноземців
    без польської

Twój zakres obowiązków

  • PRACA NA TERENIE NIEMIEC - delegacje

  • tworzenie algorytmów działania systemów sterowania,

  • programowanie sterowników logicznych,

  • tworzenie aplikacji wizualizacyjnych dla paneli operatorskich i systemów wizualizacji procesów (HMI/SCADA),

  • uruchamianie obiektów przemysłowych i maszyn,

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia,

  • umiejętność programowania sterowników PLC Siemens S7-1500/S7-1200 i/lub S7-300 oraz systemów wizualizacji HMI,

  • znajomość zasad uruchamiania napędów z falownikami (będzie dodatkowym atutem),

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

To oferujemy

  • zakwaterowanie,

  • transport z terenu Polski

  • w przypadku umowy B2B oferujemy pomoc w założeniu działalności, m.in. skompletowanie wszelkiej dokumentacji wymaganej do utworzenia działalności na terenie Polski,

  • delegacje według indywidualnie uzgodnionego z kandydatem systemu pracy. Możliwe systemy delegacja-dzień wolny to na przykład: 10-4, 16-5, 20-7 (10 dni delegacji-4 dni wolnego, 16 dni delegacji-5 dni wolnego, 20 dni delegacji-7 dni wolnego).

  • możliwość kontynuacji współpracy po ukończonych projektach,

  • pracę wśród fanów automatyki, ekspertów w swojej dziedzinie,

  • ciągły rozwój umiejętności w zakresie automatyki przemysłowej, zróżnicowanych procesów technologicznych nie ograniczając się przy tym do konkretnej branży - Działamy Wszędzie! Żadnego wyzwania się nie boimy, lubimy innowacje i prototypowanie,

  • całkowicie indywidualne podejście do rozwoju, oparte na preferencjach pracowniczych,

  • podnoszenie wynagrodzenia po osiągnięciu zadanych celów,

  • satysfakcję zawodową (tworzymy ciekawe projekty),

  • szerokie zróżnicowanie branż w których działamy,

O nas

AST Sp. z o.o. to grupa doświadczonych specjalistów w swoich dziedzinach. Tworzymy rozwiązania pomagające usprawniać procesy produkcyjne. Projektujemy, budujemy, modernizujemy, serwisujemy - wszystko to w zakresie automatyki przemysłowej.

Dołącz do nas!