Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Automatyk - Programista PLC

Intralog Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i programowanie w środowisku TIA Portal,

  • diagnostyka i programowanie sterowników PLC i paneli HMI (Siemens),

  • projektowanie, modyfikowanie, wdrażanie i testowanie oprogramowania PLC dla produkowanych urządzeń,

  • uruchamianie systemów u klienta (wyjazdy głównie na terenie Polski i Niemiec),

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, elektronika, mechatronika),

  • umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI (Siemens),

  • znajomość środowiska TIA Portal / Step7,

  • umiejętność czytania rysunków technicznych (CAD) i schematów elektrycznych (EPLAN),

  • umiejętności analitycznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, przy programowaniu sterowników PLC,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej,

  • znajomość protokołu komunikacji PROFINET, TCP/IP, ASi,

  • umiejętność diagnostyki / konfiguracji / programowania przemienników częstotliwości, oraz systemów wizyjnych,

  • uprawnienia SEP.

To oferujemy

  • umowa o pracę oraz wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,

  • praca od poniedziałku do piątku oraz elastyczny czas rozpoczęcia pracy,

  • premie i benefity,

  • przyjazna atmosfera i wsparcie od zespołu,

  • imprezy firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowane obiady

O nas

Intralog to polska spółka od ponad 25 lat zajmująca się tworzeniem zaawansowanych systemów automatyki magazynowej i aktywnie uczestnicząca w rozwoju intralogistyki. Nasze przenośniki można znaleźć w całej Polsce, w wielu miejscach Europy, a nawet świata! Po więcej informacji zapraszamy do odwiedzenia www.intralog.pl