Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – programista PLC

Macro Molds Polska. Sp. z o.o.

  • Strefowa 20, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Strefowa 20

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • programowanie sterowników PLC,

  • przygotowanie specyfikacji technicznej – opracowywanie koncepcji układów elektryki i automatyki oraz sterowania maszyn,

  • tworzenie i wdrożenie systemów sterowania i systemów zabezpieczeń maszyn,

  • uruchamianie maszyn,

  • analiza błędów na liniach produkcyjnych,

  • tworzenie dokumentacji – opracowywanie instrukcji i zasad eksploatacji maszyn.

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu maszyn,

  • znajomość sterowników PLC i układów sterowania,

  • znajomość programowania sterowników Siemens, Schneider, Omron,

  • znajomość falowników i napędów,

  • znajomość języka angielskiego,

  • czynne prawo jazdy kategorii B,

  • znajomość programowania sterowników Schneider.

Mile widziane

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne,

  • mile widziane doświadczenie w programowaniu robotów.

To oferujemy

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od poziomu doświadczenia, dodatkowo rozliczenia za delegacje, nadgodziny,

  • pracę w międzynarodowym zespole w światowych koncernach samochodowych,

  • zapewniamy rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i certyfikowane,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Macro Molds Polska Sp. z o. o. jest producentem form wtryskowych i maszyn specjalnych. Dostarczamy nasze rozwiązania do klientów z branży motoryzacyjnej i nie tylko na całym świecie. Nasza firma ma oddziały w Polsce, Czechach, Francji oraz współpracujemy z wieloma przedstawicielami na świecie.

Tychy

Przewiń do profilu firmy