Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk - Programista PLC

AVICONO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Avicon jest polską firmą inżynierską z 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i konstruowaniu wizyjnych systemów kontrolnych. W ostatnich latach, dzięki dofinansowaniu z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, opracowaliśmy szereg innowacyjnych urządzeń związanych z wydajną analizą wizyjną. W chwili obecnej trwa konstruowanie urządzenia handlowego i komercjalizacja wyników badań.

Aktualnie firma prowadzi trzy projekty badawcze: „Opracowanie kolorymetrycznego urządzenia pomiarowego działającego na danych obszarowych”, „Innowacyjne urządzenie sortujące wykorzystujące wielopostaciowe dane i algorytmy uczenia maszynowego” oraz „Optyczne urządzenie sortujące do produktów spożywczych wykorzystujące technologię hiperspektralną”. Projekty mają duży czynnik innowacyjności. Obecnie poszukujemy osoby, która wesprze nasze działania.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie układów automatyki,
  • programowanie sterowników PLC,
  • dobór napędów, driverów i czujników,
  • tworzenie dokumentacji technicznej powstałych rozwiązań,
  • udział w bieżących projektach integracyjnych firmy.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane Automatyka, Robotyka),
  • doświadczenie zawodowe w zakresie programowania sterowników PLC oraz projektowania układów automatyki; pracujemy na sterownikach Beckhoff,
  • umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • gotowość do nauki oraz nastawienie na osiągnięcie zadanych celów.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie zawodowe związane z wdrażaniem systemów wizyjnych,
  • doświadczenie zawodowe w zakresie projektowania i wdrażania stanowisk zrobotyzowanych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w innowacyjnych projektach badawczych,
  • umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcją zawartą pod przyciskiem aplikowania.

Mile widziany jest również opis dokumentujący dotychczasowe osiągnięcia i projekty.

Ogłoszenie archiwalne