Ta oferta pracy jest nieaktualna od 9 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Automatyk - Programista PLC

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Process Automation Solutions Sp. z o.o.

    Process Automation Solutions zalicza się do wiodących producentów oraz niezależnych dostawców kompletnych rozwiązań z zakresu automatyzacji. Kluczowym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie systemów sterowania procesami technologicznymi, jak również ich integracja wertykalna z wszystkimi innymi procesami przebiegającymi w przedsiębiorstwie. Process Automation Solutions Sp. z o.o.  jest częścią  ATS Automation z Kanady. Process Automation Solutions Sp. z o.o. działa jako niezależny oddział i część działu serwisowego ATS. Cechą wspólną obu firm jest system wartości, który opiera się na orientacji na klienta, wysokich standardach jakości, nastawieniu na byciu Najlepszym.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • tworzenie aplikacji / standardów dla systemów klasy PLC, SCADA,
    • dobór rozwiązań technicznych (programowych, sprzętowych, sieciowych),
    • wdrażanie oraz testowanie dostarczanych systemów sterowania procesem,
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla dostarczanych rozwiązań / aplikacji.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: automatyka/robotyka/elektronika o profilu automatyki przemysłowej),
    • praktyczna umiejętność programowania i uruchamiania systemów klasy PLC/SCADA
    • znajomość środowisk programistycznych: InTouch (Platforma WonderWare) lub SIMATIC STEP 7
      WinCC (Siemens) lub RSLogix 5000, FactoryTalk (Rockwell Automation)
    • znajomość zagadnień OPC, Historian
    • umiejętność czytania i analizy schematów elektrycznych, P&ID,
    • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • dobra znajomość języka angielskiego i / lub niemieckiego,
    • samodzielność, zaangażowanie, silna motywacja, determinacja, dobra organizacja pracy,
    • gotowość do wyjazdów służbowych (w tym zagranicznych), prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość systemów klasy DCS, BATCH
    • znajomość systemów bezpieczeństwa
    • umiejętność programowania w języku wyższego poziomu (C++, C#)
    • znajomość zagadnień bazodanowych (MS SQL)
    • aktualne uprawnienia SEP 1kV będą dodatkowym atutem
    Oferujemy:
    • pracę w firmie o znanej marce, ugruntowanej pozycji na rynku,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
    • szansę rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji w strukturach międzynarodowej korporacji,
    • szansę zdobycia kwalifikacji i umiejętności w ramach organizowanych szkoleń,
    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.