Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Automatyk – Programista PLC

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.O firmie

ALNOR Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 10

Wola Mrokowska (pow. piaseczyński)

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki w pełnej sprawności technicznej,

  • przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych,

  • prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury,

  • wdrażanie nowych zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii,

  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych,

  • wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką przemysłową.

Nasze wymagania

  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens),

  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu: automatyka/ mechatronika/ mechanika/ elektrotechnika,

  • co najmniej rok doświadczenia w pracy związanej z diagnostyką i usuwaniem awarii,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją elektryczną i pneumatyczną,

  • uprawnienia elektryczne SEP - eksploatacyjne grupy 1,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • pracę w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji,

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • rozwój zawodowy oraz zdobywanie nowych doświadczeń.

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

Przewiń do profilu firmy